Bontás

2024.04.30

Észrevétel és kérés -

Ha javíttatni szeretnétek bármit,előtte semmi képpen ne bontsátok szét. Kabátból a cipzárt se bontsátok ki, a nadrág,ruha oldalát se bontsátok szét!

Tévhit,hogy segítünk a varrónőnek,ha előre kibontjuk....ez egy bevett régi szokás,hogy így vittük a ruhát megvarratni. 

A tapasztalatom az,hogy mindent jobb az eredeti állapotában látnom,gyárilag milyen technikával volt elkészítve az adott ruhadarab.Amíg én kibontom,látom és át tudom gondolni a legkönnyebb ,leggyorsabb módszert a megoldáshoz.

Köszönöm,hogy meghallghattatok!

Share
Urvölgyiné Szabó Annamária-varrónő | © 2023
8228  Lovas Malomvölgy utca 15.
Az oldalt a Webnode működteti Sütik
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el