Bontás
2024.04.30
Észrevétel és kérés -
Ha javíttatni szeretnétek bármit,előtte semmi képpen ne bontsátok szét. Kabátból a cipzárt se bontsátok ki, a nadrág,ruha oldalát se bontsátok szét!

Tévhit,hogy segítünk a varrónőnek,ha előre kibontjuk....ez egy bevett régi szokás,hogy így vittük a ruhát megvarratni.
A tapasztalatom az,hogy mindent jobb az eredeti állapotában látnom,gyárilag milyen technikával volt elkészítve az adott ruhadarab.Amíg én kibontom,látom és át tudom gondolni a legkönnyebb ,leggyorsabb módszert a megoldáshoz.
Köszönöm,hogy meghallghattatok!